تبلیغات
روستای اوز - شهید محمد مهدی ضیائی

روستای اوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فرزند : هوشنگ                               

تاریخ تولد :  1347/8/29                

تاریخ شهادت :  66/10/5    

قسمتی از وصیتنامه شهید :


                                           بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس و ستایش خدائی را كه به ما منت نهاد و توفیق بندگی خویش را عطا فرمود و رسولی از رسولانش كه خاتم آنان بود و نیز دوازده حجتش را برای ارشاد و هدایتمان فرستاد .
السلام علیك یا اباعبدالله ، السلام علیك یابن رسول الله ، السلام علیك یابن امیرالمومنین ، السلام علیك یابن فاطمه الزهرا
هنوز هم صدای هل من ناصر ینصرنی امام حسین علیه السلام از گودال قتلگاه به گوش می رسد و حسین آخرین سربازش را در راه معشوق خویش داده است . و این صدا را جز حق جویان كس دیگری نمی شنود .
با سلام خدمت آقا بقیه الاعظم ، ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب برحقش امام خمینی و با سلام به ارواح پاك و طیبه شهداء و با درود به جانبازان جنگ تحمیلی .
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا        سوره احزاب - آیه 23
بعضی از مومنان مردانی هستند كه بر سر آنچه با خدا پیمان بستند ، صادقانه ایستادند . پاره ای از آنها عهد خود را تا پایان ادا كردند و پاره ای دیگر در انتظار شهادتند و عهد خود را هرگز تغییر ندادند .
امروز مسئله جنگ برای ما اهمیتش بیشتر از فروع دین است . امام خمینی
برادران بكوشید تا از غافله امام حسین علیه السلام جا نمانید . بكوشید تا از این معامله سود كامل ببرید كه خریدار خداوند است . امروز اسلام احتیاج به یاری مسلمین دارد و خداوند به هر كسی اجازه یاری كردن دین خود را نمی دهد ، زیرا تا به حال یاران دین او امثال مولا علی علیه السلام ، امام حسین علیه السلام و علی اكبرها بوده اند . و این را بدانیم كه اگر نخواهیم این وظیفه را كه امام عزیزمان فرموده اند از فروع دین مهمتر است ، به جا آوریم ، خداوند طبق فرموده اش در قرآن امت دیگری را برای نصرت دین خواهد گمارد و آن وقت كار ما خیلی سخت می شود . و ما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون . خداوند در قرآن كریم می فرماید ، جن و انسان را خلق نكردیم ، مگر برای عبودیت و بندگی . كه به این وسیله می توانیم به سعادت برسیم و این میسر نیست مگر با انجام وظیفه امان و غیر از این راه سعادتی وجود ندارد . و بدانید كه امروز وظیفه همه ما این است كه امام عزیزمان را اطاعت نمائیم . امروز وحدت كلمه ، رفتن به جبهه و توجه نكردن به توطئه های ضد انقلاب وظیفه ماست . دشمنان انقلاب مخالف با اسلام و قرآن هستند و نمی توانند این انقلاب را تحمل كنند .
برادران و خواهران عزیزم ، آگاه باشید كه در این پیچ و خم كوتاه زندگی شكست نخورید و هوشیارانه با مسائل برخورد كنید . دنیا مزرعه آخرت است . اینجا نباید به چیز دیگری سرگرم شویم . اینجا فقط باید كشت تا فردا در اخرت محصول خوبی برداشت نمائیم . دنیا وسیله ای برای رسیدن به هدف است . مبادا آنقدر سرگرم شویم تا از هدف باز بمانیم . عزیزان وقت تنگ است باید بیشتر از این عجله كرد .
برادران و خواهران عزیزم ، دیگر چیزی به دمیدن سپیده فجر نمانده است . به پدران و مادران شهداء بگوئید كه پیروزی نزدیك است . و خوشا به سعادت شما كه امانات خدا را صحیح و سالم به صاحبش برگرداندید و برای خود نیز شفیعانی در آخرت در نظر گرفتید .
و در آخر از همه می خواهم كه مراقبت و مواظبت بر نمازهای خود داشته باشند و راضی به رضای خداوند بزرگ و مهربان باشند . و از همه حلالیت می طلبم . انشاءالله خداوند تبارك و تعالی همه ما را هدایت و سعادتمند گرداند .           
 
نوشته شده در شنبه 14 اسفند 1395 توسط بسیج شهدای روستای اوز - نور
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin