تبلیغات
روستای اوز - شهید اردشیر اوزكلائی نوری

روستای اوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فرزند : حسین                                 

تاریخ تولد :  1325/11/20             

تاریخ شهادت :  62/12/1   

قسمتی از وصیتنامه شهید :

                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون    سوره آل عمران - آیه 169
كسانی را كه در راه خدا كشته شدند ، مرده مپندارید ، بلكه آنها زنده اند و در پیشگاه پروردگار خویش روزی داده می شوند .
با سلام به ساحت مقدس حجه ابن الحسن العسگری ، صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ، منجی عالم بشریت و نائب برحقش امام خمینی ادامه دهنده راهش .
درود بر شهیدان از صدر اسلام تا انقلاب شكوهمند اسلامی ، غرور آفرینان صحنه نبرد حق علیه باطل . و سلام بر انان كه حسین وار زندگی می كنند و حسین وار می میرند . كه درود خدا و همه فرشتگان برآنها باد . و ننگ و نفرت بر صدامیان و منافقین و آنان كه از صحنه پیكار می گریزند .
از قرآن می گویم كه همه مبهمات را كه همه مبهمات را عیان كرده و در آن هدف خلقت و نفی ظلم و ستم و حاكمیت الله كه همان قسط است . و نیز خصوصیات انسان مطرح شده است . و خداوند در این كتاب مواضع گروهها را مشخص نموده و به مومنان امر می كند كه با كدام گروه نبرد كنید و چگونه ظلم و ستم و ستمگر را از بین ببرید .
برادرانم ، امروز هر كسی كه با امام است ، همانند كسی است كه در صحرای كربلا همراه سرور شهیدان امام حسین علیه السلام بر علیه باطل شمشیر می زند . و شما ای گروه مشركان و كفار و منافقین بدانید كه دیگر امام خمینی بت شكن مانند امام حسین علیه السلام تنها نیست و دیگر همراهان امام آن بزدلان نیستند كه از تاریكی شب استفاده كردند و امام حسین علیه السلام را تنها گذاشتند . بلكه امروز تشیع سرخ به جوش و خروش افتاده و جوان و پیر و حتی نوجوانان هم آگاه شدند و باطل را می شناسند و ان را از بین خواهند برد . چنان كه می بینیم جوانان با ایمانی خالص به سوی شهادت روی می آورند .
و اكنون شما پدر عزیزم ، همان طور كه شما به من آموختید ، سكوت در برابر ظلم وستم برای ما مسلمانان ننگ است ، بلكه باید چون مولا علی علیه السلام زندگی كنیم و چون او شمشیر بزنیم و مانند امام حسین علیه السلام شهید شویم .
و شما ای مادر ، نور چشمان من ، ما در زمانی واقع شده ایم كه باید مرگ را با نبرد با دشمنان اسلام و شهادت انتخاب كنیم . و شما زنان صدر اسلام چون سمیه را بیاد بیاورید كه نه تنها فرزندش را در راه اسلام داد ، بلكه آنقدر زیر شكنجه یا الله گفت تا به شهادت رسید .
و شما ای همسر و خواهرانم ، حضرت زینب سلام الله علیها را به یاد آورید ، زمانی كه امام حسین علیه السلام را در صحرای كربلا به شهادت رساندند و سر مباركش را روی نیزه گذاشتند و نزد یزید بردند ، خطاب به آن ملعون فرمود ، یزید خیال نكن تو چیزی هستی ، پیشینیان خود را نگاه كن ، ببین به چه روزی افتادند ، نوبت تو هم می رسد . پس شما ای همسر و خواهرانم ، رسالت زینبی خویش را انجان دهید و در آگاه نمودن بیشتر مردن و تربیت صحیح اسلامی فرزندانم و نیز فرزندانتان فعالیت كنید . 
و شما ای برادران دینی ام ، بعد از من سلاحم را گرفنه و راهم را ادامه دهید و من برای همه شما دعا می كنم كه به دامان مكاتب دروغین نیافتید .
و شما ای پسرانم و ای دخترم ، گر چه كوچك هستید ، اما به شما توصیه می كنم كه قرآن را بخوانید و در آن تعقل كنید تا گمراه نشوید . زیرا قرآن هدایتگر و انسان ساز است .      
                                                 


نوشته شده در شنبه 14 اسفند 1395 توسط بسیج شهدای روستای اوز - نور
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin