تبلیغات
روستای اوز - شهدای اوز

روستای اوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

                                                 
                                                بسم الله الرحمن الرحیم

                                           اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولكن لا تشعرون        سوره بقره - آیه 154

كسانی را كه در راه خدا كشته می شوند ، مرده تصور نكنید ، بلكه زنده اند ولی شما درك نمی كنید .

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون      سوره آل عمران - آیه ۱۶۹

نپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند ، بلکه زنده اند به حیات ابدی و در نزد پروردگارشان متنعم خواهند بود .


مردم روستای اوز مانند مردم دیگر نقاط سرزمین اسلامی امان همیشه در جهت پیشبرد اهداف و ارزشهای اسلامی كوشا بوده اند كه از میان آنان عده ای با نثار خون خود انقلاب اسلامی را یاری نمودند و دشمنان ایران اسلامی را در هم كوبیدند و همواره امید را در دل مستضعفان و مومنان زنده نگه داشتند . و اینك این ستارگان پر فروغ آسمان حقیقت روشنگر راه انقلاب گشته اند و با نورافشانی خود تا ابد چراغ راهمان به سوی خدا خواهند بود . و بر ماست تا با گرفتن توشه ای از زندگی سراسر نورانی و با بركت آنان ادامه دهنده راهشان باشیم .
این وبلاگ تقدیم می گردد به روح مطهر و ملكوتی شهید شاخص روستای اوز ، شهید ابوالفضل نیكزاد ، شهید مدافع حرم ، شهیدی كه مشوقمان گردید تا با ثبت زندگینامه و وصایای گرانقدر شهدای روستای اوز ، بار دیگر یاد و خاطره آنان زنده گردد و به نسلهای آینده برسد .

و اینك شهدای مدافع حرم ، شهدای ویژه ای هستند كه اجرشان نیز مضاعف است . مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در این خصوص می فرمایند : شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاء الهی به شمار می روند . و فرمودند : به شهدای دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام به طور ویژه افتخار می كنیم . و فرمودند : اولین امتیاز این شهدا این است كه از حریم اهل بیت دفاع كردند و در این راه به شهادت رسیدند و دومین امتیازشان این است كه جانشان را در دفاع از كشور ، ملت ، دین و انقلاب اسلامی فدا كردند و سومین امتیاز این كه در غربت به شهادت رسیدند كه در پیشگاه خدای متعال فراموش نخواهد شد .       نوشته شده در شنبه 14 اسفند 1395 توسط بسیج شهدای روستای اوز - نور
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin